Інтерв'ю

Шо по дошках? Колаборація Low Blow та Werush Skateboards


Привіт! Представся, будь ласка, та розкажи коротко про бренд Low Blow.
Мене звати Аганесянц Рубен, мені 24 роки. Ідея заснувати бренд в мене з’явилась у 2017 році. Тоді її підтримала моя дівчина Маша, яка зараз є моїм партнером по бренду.

Розкажи, буль ласка, про дошки, які ви нещодавно презентували. Коли і чому з’явилось бажання створити дошки та чому ви це зробили саме в колаборації з Werush?
Ще на початку створення бренду ми позиціонували себе як скейт-бренд, і ціль робити дошки була майже одразу. Протягом двох років ми тримали зв’язок з заводом-виробником. З брендом Werush товаришуємо давно, декілька разів разом проводили змагання. Так, протягом спілкування, вирішили, що треба зробити колаборацію, але вже на виробництві, з яким працював Werush.


Хто малював дизайни дошок? Скільки було варіантів, до того, як зупинились на двох фінальних?
На початоку реалізації цього проєкту у нас в команді був дизайнер, який і робив всю графіку для колаборації. Всього було 4 варіанти графіки, з яких ми обрали ті два, які ви зараз бачите.

На якому заводі ви робили дошки та скільки часу тривав процес від ідеї до того моменту, коли можна було потримати дошку в руках?
Ми розглядали варіанти виробництва як в Європі, так і в Китаї. Зупинились на співпраці з тим, який зможе швидше реалізувати нашу ідею. Реалізація цього проєкту тривала приблизно 5 місяців: розробка дизайну, виробництво та доставка.


Чи є скейтери, яких ви спонсоруєте і чи можна назвати їх командою бренду? Розкажіть коротко про умови спонсорства.
Так, звичайно. Ще з перших днів створення бренду ми зібрали невеличку команду. Зараз у нас 2 райдери: Андрій Денисов (на фото) та Артур Ковальчук, в кожного з них однакові умови. Ми виділяємо щомісячний бюджет, на який хлопці беруть собі одяг, дошки та аксесуари. Також ми інколи спонсоруємо їхні поїздки на змагання по Україні. Для нас це дуже важливо.

Чи ти сам катаєш? Який улюблений трюк?
Ух, так, я катаю, інакше не зміг би створити скейт-бренд. Зараз рідко виходжу на спот, люблю кататись на лайті, bs flip і nose slide подобається робити.

Як думаєш, чим харківська скейт-тусовка відрізняється від усіх інших?
Вважаємо, що у Харкові - найкращий стріт в Україні. Тут є дуже багато спотів для відпрацювання трюків. Але є такий нюанс, що тусовка дуже маленька, і скейтери, які починають добре кататись та прогресувати, поступово переїздять до столиці.


Коли чекати на нову колекцію Low Blow та що новенького в ній буде?
Колеції ми випускаємо кожного сезону, в середньому 4 рази на рік. Нещодавно вийшла колекція осінь-зима, яку можна подивитись на нашому сайті. З кожною новою колекцією ми намагаємось додавати якісь нові айтеми та розширяти асортимент. Нам подобається експериментувати та ставити перед собою нові цікаві задачі. Наступна колекція вийде у березні, а те, що в ній буде, нехай поки залишиться таємницею. Але впевнено можемо сказати, що буде круто!

Питання ставив Андрій Бояр
Фото надані брендом Low Blow
Бренди