Де кататись взимку?
Криті споти у великих містах України, де можна кататись взимку.
Кривий Ріг
Озимбловський Ігор

Зимовий спот “Скейт хол” з’явився взимку минулого року. Це приміщення знайшов Сергій Троценко. Взяли в оренду та скидаємось грошима бандою 96sk8gang. Одразу підключилась команда Dream Park, вони зробили там фігури за власний рахунок. Головні плюси парку – багато різних фігур і те, що він критий. Катайся, прогресуй та не тиняйся)
З нюансів: поганий флет, дерев’яна плитка місцями відлітає. Коли дощ, місцями протікає дах та бувають калюжі, тому їх треба або розмивати, або чекати, поки просохне. У майбутньому плануємо з усім цим щось вирішити. Також це приміщення не обігрівається, тому взимку трохи прохолодно. Але, коли катаєш, то норм. Є підсобка, де залишаємо речі, шузи, дошки. Є обігрівач, колоночка. Загалом норм)

Адреса споту: вул. Бикова, 9а
Графік: Як такого графіку немає. Просто треба заздалегідь написати в IG @96sk8gang або @dreamparkua і домовитись.
Вхід: 40грн
Тернопіль
Михасьонок Влад

Це підвальне приміщеня школи, яке було нам виділене у 2014 році. Все починалось з маленької мінірампи, яку з часом переробили у в 2 рази більшу. Минулого року було залито бетон та відшліфовано на максималках. Є фіруги для катання: мінірампа, грайндбокси, кікери, рейли. Умови для розвитку в зимовий сезон є, залишилось тільки взяти і прийти. Музика, диванчики, хочеш – чай п’єш, хочеш – танцюєш, хочеш – катаєшся, любе-голубе.

Все завдяки пацанам з Тернопіль Skate School. Вони зробили все, щоб скейтери з Тернополя і не тільки приходили катались і розвивались.

Адреса споту: Чубинського, 3
Графік: пн/пт з 15:00 по 19:00
Сб/Нд : 12:00 по 19:00
Вхід : 80 грн

Івано-Франківськ
Гриців Володимир

На даний момент у Франківську є один критий скейтпарк Crime Park.
Всі фігури, які там є, зробили власноруч. Це місце виглядає дуже трушно і дає свою атмосферність. Загалом у Франківську немає нормальних фігур для прогресу по грані та перилах, і Crime Park, напевно, зараз – єдине місце для цього. В парку присутні такі фігури як грань, коупінгова перила, менуал бокс і грань (типу 2 в 1), кікер та трішки вільного місця для флет-катання.

Адреса споту: вул. Гальцька, 201
Графік: Відривається нестабільно, здебільшого з 15:00-21:00
Вхід: 30 гривень (на цілий день)

Хмельницький
Андрій Денисов

Критий пул знаходиться у старому літньому кінотеатрі в парку ім. Чекмана. Вхід туди безкоштовний, кататись можна будь-коли. Частіше за все ми там катаємось, коли на вулиці кататись немає можливості через погоду. Там прохолодно, оскільки стін немає, але є дах, який захищає спот від дощу та снігу.
Взагалі я полюбляю це місце. Там є певна атмосфера трушного скейтбордингу. Андерграунд капітальний)

Адреса споту: вулиця Паркова, 1 (парк ім. Чекмана)
Графік: відкрито 24/7
Вхід: безкоштовний


Харків
Олег Яремчук

Зараз у Харкові є два критих споти. Перший - це невеличкий критий спот. Місця там дуже мало, та крім флетової грані, квотера, кікера та мініпідката там нічого немає. Скейтери там майже не катаються.

Фото взяті на IG сторінці @ride.school.kh

Адреса споту: ст. метро Тракторний Завод, проспект архітектора Альошина, 24 (2й поверх)
Графік: за попередньою домовленістю на сайті
Вхід: 120 грy за 3 години по буднях і 150 по вихідним.
Другий критий спот у Харкові відкрили нещодавно. Спочатку він працював у тестовому режимі, проводились різні доробки та покращення. Це класний, світлий та комфортний парк. Є тепла роздягальня, санвузол та окреме місце для паління поза зоною парку. Щодо фігур, то є флет-грань (manual box), дві зони з підкатами та квотерами, грань під кутом. Також в кожній зоні є по грані, які йдуть вздовж всієї довжини, є флет, рейли. 

Сторінка споту в IG
Адреса споту: станція метро Гагаріна, провулок Раз'їздний, 27
Графік: будні 15.00 - 21.00, вих 11.00 - 21.00 (розбито на дві сесії)
Вхід: 150 грн за сесію

Київ
Єгор Малий

У Києві є два основних критих спота: скейтпарк на Олімпійському та Born. Є ще Гавань – скейтпарк під мостом. Вхід туди безкоштовний, але треба кататись у шоломі і там холодно.
На Олімійському є два бокса (маленький та більший), два кікери різних розмірів, флетовий рейл. Також там є диванчики, щоб посидіти та покласти речі.

Born – це невеличкий критий скейтпарк від магазину Born. Як на мене, там тіснувато, дорого та треба вміти добре кататись у радіусах. Також там є дві рампи різного розміру. Щодо стріт-зони, то там є піраміда з рейлом та двома боксами і два радіуси з боків. Також є диванчики, розетки та роздягальня з туалетом.

Фото споту взято на сайті born-shop.com

Адреса споту: ст.метро Олімпійська, на території стадіону Олімпійський.
Графік: зазвичай з 14.00 до 22.00 (але бувають зміни). Коли на стадіоні футбол, парк не працює.
Вхід: 2 години - 70грн

Адреса споту: Born Skate Park, вул. Олени Теліги, 4
Графік: пн/пт - 16.00 - 21.00, вихідні - 14.00 - 20.00
Вхід: 100грн/година

Дніпро
Ілля Глотов

У Дніпрі є два місця, де можна покататись взимку. Одне з них – скейтпарк “Бобмастик”, відкритий у 2014 році та реалізований компанією Right Park. Знаходиться він прямо на даху ТРЦ Приозерний. Накриття парку – це щось на зразок великої червоної коробки зі стінами-жалюзями. Через це температура у парку майже така сама, як і на вулиці. Але якщо ви хочете кататись та проресувати взимку – вам сюди.

Друге місце – ролердром «Rolo-Kolo». Це тепле підвальне приміщення. Із плюсів – воно опалюється. Скейтпарком це складно назвати, тому що фігури побудовані більше під ролики. На підлозі слизький кафель, місця мало. По суті – це ролердром, де постійно відбуваються дитячі тренування. Я вважаю, що у Дніпрі найкраща зимова ситуація для скейтбордингу в Україні.

Фото: Михайло Лядецький

Скейт-парк Бомбастик
Адреса споту: вул. Звилиста, 5, ТРЦ Приозерний
Графік: 10.00 - 21.00
Вхід: 50 грн

Ролердром Rolokolo
Адреса споту: вул. Дмитра Донцова, 2А
Графік: 10.00 - 21.00
Вхід: 80грн

Одеса
Дмитро Каплан

Щойно з'явилось гарне приміщення на хороших умовах, я одразу відкрив спот. Минулого року ми там прокатались півтора місяці, а потім приміщення перездали іншим людям. У цьому сезоні я знову дізнався, що приміщення вільне, тож ми одразу туди заїхали, просто вже трохи на інших умовах. Минулого року на спот приходило значно більше райдерів, ніж зараз, парк працював у плюс, і я бачив у цьому сенс. До того ж, усі райдери магазину Радіус там катаються безкоштовно. Суперпрогресу в них там немає, але немає і регресу, що також дуже важливо. В цьому році активність набагато менша, але закривати спот до кінця зимового сезону я не збираюсь, хоча він, скоріш за все, фінансово буде для мене збитковим.

Загалом зараз в парку 5 фігур. Минулого року на відкриття хлопці з Dream Park подарували нам grind box. Цього року ми додали ще декілька фігур: хлопці з Right Park подарували manual box, а також ми самі зробили ще один великий бокс, кікер. Графік роботи нестабільний – відкриваємо спот, якщо назбирається необхідна мінімальна кількість людей. Є група в Instagram, де можна слідкувати за життям споту та графіком роботи.

Сторінка споту в IG
Адреса споту: вул Інглези, 9а
Вхід: 120грн