REMBER5
Костя Округін про нове відео від Sort Company, офланй-презентації та плани бренду.
За декілька днів до презентації фільму REMBER5 у Києві ми зустрілись з Костею Округіним, засновником бренду Sort Company, та коротко поговорили про фільм, офлайн-презентації та найближчі плани бренду.
Костю, розкажи, будь-ласка, про бренд Sort та команду, яка ним займається. 

Для кожного члена команди, Sort – ця якась машина, яка летить так швидко, як ми розвиваємось самі. Наче платформа, яка дає нам кольори, щоб розвиватись далі та комбінувати наші вміння, залишаючись при цьому відданим своїй справі та ідеям. Кожен учасник виконує свою роль, яка обиралась, базуючись на досвіді людини, а не на його бажанні. Думаю, що це дуже крута модель роботи в бренді.
Як довго загалом проходили зйомки фільму REMBER5? З чого ви почали і чим закінчили?

Фільм REMBER завжди знімається протягом усього катального сезону в проміжках між роботою. Якщо по місяцях, то, почали ми знімати влітку в Марусі (Маріїнський парк, Київ), а закінчили в Грузії вже практично взимку.

Чому цього разу ви вирішили захопити якомога більше міст та країн для зйомки?

З’явилася можливість більше їздити та приділяти час контенту. З нами працює вже приблизно 25 людей, тому задачі кардинально звузились.
Чи були міста або країни, де за період зйомок ви побували вперше і як вас там приймали?

Тбілісі та Мілан. Я раніше був і там, і там, але без дошки. В Грузії взагалі максимально кайфово, всі щиро раділи і було видно, що для них це дуже важливо, немов щось надзвичайне. Великий респект народу Грузії! В Мілані ми бачили всіх місцевих топів. Це було прям якесь чарівне видовище! Але загалом хочеться сказати, що в поїздках ми трохи самі по собі. Ми не стараємось спеціально з кимось зависнути. Все виходить рендомно. Думаю, що це правильно.  

Розкажи, як проходить звичайний знімальний день.

Думаю, що все як і у всіх. Прокидаємось, пару годинок тупізму, їмо, збираємось і йдемо на спот. Далі або є план, або просто йдемо вулицями, щось роздивляємось та шукаємо. 
Які споти і де запам’ятались найбільше?

В Грузії споти дуже здивували. Є і жорсткі, і технічні. Неочікувано, якщо чесно. Також на вокзалі в Мілані були грані. Це щось просто нереальне. Ті, хто там катався, до кінця не розуміють всю легкість слайдів та грайндів.

Розкажи якийсь курйозний момент зі зйомок.

В самому фільмі REMBER5 будуть угарні історії. Думаю, що прикольно було б це почути при перегляді :)
Хто катається на відео? Які нові для себе трюки зробили і зняли вперше? 

На відео катається досить багато людей, з якими ми просто знайомились і тусувались у різних містах та країнах. Сєнчік дуже вразив своїм ендером. 

Пару слів про монтаж. Хто монтував, як обирали музику?

Загалом можна сказати, що це моя особиста робота. І в процесі монтажу я дуже багато всього навчився, це прям кайф. Сєнчік допомагав писати титри та обирати музику.
Війна внесла свої корективи в плани роботи бренду і презентації фільму. З якими складнощами в контексті презентацій ви зіштовхнулись зараз та як налагодили весь цей процес?

Дуже важко не знаходитись на презентаціях. Це робота за весь рік, стільки сил та емоцій. Але нічого, головне, що дуже багато людей допомогли все це реалізувати в Європі і не тільки.

Я знаю, що на кожній офлайн-презентації ви збираєте донати. Скільки вже вдалося зібрати і куди перенаправляєте зібрані кошти?

Ми не збираємо конкретну суму. І загалом не рахуємо, скільки зібрали, а навіщо? Після кожної презентації ми думаємо, в який фонд перенаправити гроші. Думаю, що за весь цей час ми зібрали приблизно 1.5к $ в контексті донатів з офлайн-презентацій. Максимальний респект Варшаві, де в нас вийшло зібрати 500$ і фільм побачив повний зал на 200 місць! Кайф!
Розумію, що питання прозвучить трохи дивно, але чого чекати від бренду Sort в цьому сезоні, які ваші найближчі плани?

Слухай, з цим дуже складно зараз. Думаю, розумієш, чому. Знаю лише, що ми не зупинимось. Ці ситуації, як глобальна, так і локальна, зробили нас ще сильнішими, і ми ніколи не відпустимо те, що маємо і тих людей, які поряд. І якщо ми не розбіглись до цього моменту, то це все – тепер лише до кінцевої!
Питання/Фото Андрій Бояр
Сторінка Sort Company в Instagram

ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ