#SKATEFORUKRAINE
Мета проєкту – зібрати кошти на допомогу дітям, що постраждали у війні росії проти України. Усі зібрані від продажу кошти будуть скеровані на допомогу дітям за посередництва української філії фонду ЮНІСЕФ.
Мета цього проєкту – зібрати кошти на допомогу дітям, що постраждали у війні росії проти України. Усі зібрані від продажу кошти будуть скеровані на допомогу дітям за посередництва української філії фонду ЮНІСЕФ.
Понад 9 мільйонів українців були змушені покинути свої домівки та виїхати за кордон, половина з них – діти. Та набагато більше людей були переміщені всередині країни, покинувши все, опинившись сам на сам, не маючи навіть найнеобхіднішого. Усі вони потребують медичної та гуманітарної допомоги.

100% коштів з продажу цих дошок буде передано фонду ЮНІСЕФ в Україні, який допомагає з постачанням питної води, медикаментів, наданням медичної допомоги та інших необхідних речей українцям з дітьми, що вимушено покинули свої домівки, . 

Усі деки були виготовлені Generator Distribution у Каліфорнії (США) та благодійно передані проєкту.
Автор проєкту Skate For Ukraine та графіки на дошках – Андрій Бояр. Графіка зображає 10 культурно значущих для України місць, знищених російською армією у 10 містах-героях, які найбільше постраждали від війни в перші місяці повномасштабного російського вторгнення.
16 березня 2022 року надпотужною бомбою був зруйнований драматичний театр в Маріуполі. Він використовувався як бомбосховище під час облоги Маріуполя та був прихистком для 1300 мирних жителів. На супутникових знімках театру, зроблених 14 березня 2022 року, добре видно напис «ДЕТИ» («діти» російською) з обох сторін біля театру на площі. Цей напис було зроблено для російських ворожих військ, аби позначити це місце як цивільне бомбосховище, що містить дітей, а не є військовою ціллю.

25 березня Маріупольська міська рада оприлюднила інформацію про близько 300 загиблих в результаті авіаудару по маріупольському драматичному театру.
Невеличке містечко за 10 кілометрів від Києва, яке разом з Гостомелем та Бучею стало, фактично, живим щитом столиці від російських окупантів.
28 березня українські військові звільнили місто від російських військ. Окупанти залишили після себе понівечені будинки, спалені автомобілі, гори трупів цивільного населення та замінували дуже багато об’єктів. 
На дошці зображено вхід до одного з місцевих парків. До війни місто Ірпінь в регіоні називали містом парків. Зараз більшість парків знищено та заміновано. Ведеться робота по розмінуванню та зачищенню.
Останні 10 років я жив в Ірпені. В перші дні війни мені разом з родиної довелося покинути місто. 3 березня у сусідську багатоповерхівку влучив снаряд. Мій двір та всі прилеглі будинки повністю зруйновано. 
29 березня крилата ракета поцілила у будівлю місцевого самоврядування за кілька годин до того, як Росія і Україна мали почати перемовини. Поки в українському портовому місті діставали з-під завалів загиблих і поранених, на іншому боці Чорного моря, у Стамбулі, обговорювали майбутню мирну угоду.
Вночі 23 березня російські окупанти скинули авіабомби на автомобільний міст через Десну, який сполучав місто з Києвом. Цим мостом з Чернігова рухалися евакуаційні рейси та завозилася гуманітарна допомога до міста. Це було єдине автомобільне сполучення між Києвом та Черніговом.
Російські загарбники окупували місто та весь цей час намагаються встановити там російську владу та приєднати місто до раніще захоплених територій Донецької та Луганської областей. Російські військові часто вдаються до викрадення людей, зокрема, міських голів, політиків і журналістів. Майже щодня мешканці міста збираються на площі з українськими прапорами та скандують “Херсон – це Україна”.

24 березня російські окупанти розпочали війну авіа ударом по аеродрому в місті Гостомель. В перші дні війни російські окупанти знищили флагман української авіації – легендарний Ан-225 "Мрія".
«Мрія» - авіаційний гігант, на рахунку якого рекорди з перевезення максимального комерційного вантажу та найдовшого і найважчого в історії авіації моновантажу, вантажопідйомності.
“Росія знищила нашу «Мрію», але мрію про вільну від окупанта Україну знищити неможливо. Все буде Україна!" — заявив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.
Геноцид у Бучі — масове вбивство українського цивільного населення в місті та околицях у період російсько-української, здійснене Збройними силами РФ у березні 2022 року.
27 березня російські окупанти розстріляли пам’ятник воїнам-афганцям. Скоріш за все вони сплутали його з української військової технікою.
Місто Охтирка на Сумщині стало однією з перших точок, куди російська армія направила свої сили на початку війни. Окупанти кілька разів намагалися взяти Охтирку, але натикалися на опір військових та місцевих. Сьогодні більшість критичної інфраструктури у місті зруйновано. 
3 березня після чергового удару по місту було знищено теплову електростанцію, яка забезпечувала регіон теплом.
На сьогодні місто фактично стерте з лиця землі, інфраструктура повністю знищена, більша частина мешканців евакуйована. Місто знаходиться в окупації.

Будівлю центральної лікарні знав кожен мешканець. Зараз будівля повністю зруйнована прямим попаданням російського снаряду. Це була звичайна міська лікарня, яка дарувала життя та здоров’я мирним мешканцям міста. 
Станом на 31 березня у Харкові російською армією зруйновано понад 1531 будинок, у тому числі 1292 житлових, 70 шкіл, 54 дитячих садочки, 16 лікарень, 239 адміністративних будівель. Район Салтівка у Харкові вважається одним із найбільший спальних районів у Європі. 

POPULAR ARTICLES