WAR DIARY
Мітя Скейтер
(Дмитро Марущак) 
22 роки, місто Буча 

Де і як тебе застав перший день війни?

Перший день війни мене застав у своїй кімнаті. Я прокинувся, думав піду кататись, а тут тобі лунають вибухи, літають ґвинтокрили, і ти поняття не маєш, що відбувається. Достатньо було на хвилину зайти в телефон і одразу скрізь інфа, що на нас напала русня!

Пройшов місяць війни. Як за цей період змінились твої думки та настрій?

Мої думки - вбити всіх, хто прийшов із поганими намірами до нашої мирної країни! Настрій бойовий! За 3 тижні я звик знаходитись без води, світла та газу, знаходити все для виживання і виживати!
Опиши свій типовий день в умовах війни?

На другий день війни я записався до місцевої територіальної оборони. День починається з того, що ти прокидаєшся в 6 ранку. Чистиш зуби, вмиваєшся, робиш невеличку ранкову гімнастики і пару підходів на брус’ях чи турніку. Потім іду снідати, і виїжджаємо на завдання. Кожен день вони можуть бути різними: то ти допомагаєш із харчами і речами першої необхідності для людей, то ти займаєш пост і патрулюєш цілий день. В нас був своєрідний гуманітарний штаб с супермаркеті, куди щодня приходили люди і я допомагав роздавати їм воду та харчі. Ніколи не думав, що настане день, коли люди будуть сидіти по підвалах, без їжі.
Що зробиш перше коли переможемо? 

Перше, що я хотів би зробити ­– це побачити всіх своїх близьких і обійняти їх, а потім вже можна лягти на своє ліжко, якщо дім залишився цілим, і відпочити!

Слава Україні!

ЧИТАТИ ІНШІ ІСТОРІЇ