WAR DIARY
Михайло Тевкун
30 років, Київ
голова Асоціації скейтбордингу України.
CEO FiRST Skate Co.
Де і як тебе застав перший день війни?

Війна застала мене в Києві, на Троєщині. Я прокинувся о 5 годині ранку від свисту двох ракет і тремтіння вікон, і через декілька секунд почув вибухи в районі міста Бровари.

Зайшов в інтернет, побачив новини про початок війни. Пам‘ятаю першу емоцію – дика тривога. Заспокоївши себе і близьких, я знову ліг спати, але о 12 знову вибухнуло. Прокинувся, поїхав заправляти машину, купляти набої для рушниці і думати, що з цим робити далі.

Ввечері я зробив пост на skateukraine щодо вторгнення росії, в якому відмітив організації, з якими ми співпрацювали. В пості містився заклик продемонструвати свою позицію і підтримати Україну. Пост охопив близько 17000 скейтерів і показав, хто наші друзі, а хто в рот води набрав.
Пройшло більше місяця війни. Як за цей період змінились твої думки та настрій?

Як і кожен українець, з початку війни я пережив весь спектр емоцій: заперечення, гнів, депресія, піднесення тощо. 4 лютого, перебуваючи в Америці, я чув про можливе вторгнення росії в Україну. Повернувся назад, бо відчував потребу бути з близькими.

Висновок після поїздки був такий: у нас є все, щоб бути країною номер 1 у світі: земля, вода, люди, ресурси. Але ми просто мало віримо в себе. Із початком війни питання віри відпало: український бойовий дух зашкалює, ми впевнені у перемозі і єдині, як ніколи за всю історію України.
Ще кілька цікавих подій:

28.02.2022 - стояв біля під’їзду, курив цигарку (я почав дуже багато палити у перші 15 днів), і раптом мені на козирьок під’їзду впав ворожий розвідник БПЛА;

11.03.2022 – допомагав зварювати протитанкові їжаки і фігури різного призначення на металобазі;

З 13.03 до 15.03 прокидався від вибухів +/- о 4 ночі, прилітало дуже близько;

15.03 був в окупованому Ірпені, допомагав хлопцям з дроном, дуже вразило.
Опиши свій типовий день в умовах війни?

Прокидаюсь, роблю ранкову йогу, снідаю. Виходжу на вулицю, допомагаю батькам, воюю інформаційно, роблю пости в skateukraine, збираю гроші для «Повернись живим». Переписуюсь з міжнародними партнерами, вношу свою частинку в нашу спільну перемогу.
Що зробиш першим, коли переможемо? 

Наб‘ю собі татуху, ахах) А якщо без жартів, то поїду за кордон на відпочинок та освоювати нову професію:)

ЧИТАТИ ІНШІ ІСТОРІЇ